tkmd-logo
III. KADIN MATEMATİKÇİLER DERNEĞİ ÇALIŞTAYI
27-29 Mayıs 2016

 

Ana Sayfa

Çalıştay Hakkında

Kurullar

Davetli Konuşmacılar

Çalıştay Programı

Başvuru ve Konaklama

Özet ve Poster Formatı

Katılımcı Listesi

Ulaşım

İletişim

English

 

 

DUYURULAR

III. Kadın Matematikçiler Derneği Çalıtayı 27-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi ev sahipliğinde İzmir'de yapılacaktır.
1-Herhangi bir geliri olmadığını belgeleyen, öncelikli olarak poster veya bildiri sunumu yapacak lisans ve lisanüstü öğrencilerin konaklama ve yemek masrafları sınırlı miktarda karşılanacaktır.
2-Önemli sayıda bildiri ve poster başvurusu aldığımız halde konferansı yapmayı düşündüğümüz tesiste hala misafir ağırlama imkanımız bulunduğu için 8 Nisan 2016 tarihli bildirili ve posterli başvuru tarihini 22 Nisan 2016 tarihine uzatmış bulunmaktayız. Başvurular uygulamalı matematik, sayılar teorisi ve topoloji alanı öncelikli olmak üzere programda yer olduğu takdirde analiz, cebir ve geometri alanlarına da açıktır. Sunum yapma ayrıcalığı kadın matematikçilere tanınmakla birlikte çalıştayımız erkek matematikçilere de açıktır. Tesisimizde katılımcıların yakınları için de, başvuru sırasına göre öncelik esas alınmak üzere, yer olduğu takdirde konaklama imkanı olacaktır.
3-Çalıştay mekanı değişmiştir, detaylar için lütfen Başvuru ve Konaklama sayfasını ziyaret ediniz.

Çalıştay ile ilgili sorularınızı ve önerilerinizi calistay@tkmd.org adresine bildirebilirsiniz.

Önemli Tarihler:

Sunum yapmak için son başvuru tarihi: 22.04.2016
Katılım için son başvuru tarihi: 29.04.2016
Katılım ve konaklama ücreti son ödeme tarihi: 29.04.2016
calistayposter